ADS

کار زشت زن برای فریب 2 زن دیگر و ازدواج با آنها

در کشور پر از عجایب هندوستان مردان اغلب برای جهیزیه همسر آینده شان با وی ازدواج میکنند تا صاحب اموالی شوند ، این ایده ی غیرانسانی که سالیانه جان چندین زن جوان را در این کشور می گیرد این بار برای 1 زن انگیزه جرم شد ، زنی که خود را مرد جازده بود تا با زن ها ساده لوح ازدواج کند.
اقدام کثیف 1 زن (داماد قلابی ) برای ازدواج با زن ها دیگر!
موردی عجیب به پلیس هند گزارش شد ، موردی در مورد فریب زن ها برای تصاحب جهیزیه و اموال پدری آنها. به گزارش odditycentral "کریشنا سن" به مدت چهار سال در نقش 1 مرد جوان زندگی کرد و توانست دو زن را به نیت دروغین #ازدواج فریب دهد .
او برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۳ با کوتاه کردن موهایش و تغییر ظاهر و لباس خود را شبیه مردها کرد و کم کم تبدیل به فردی شد که در کوچه و خیابان کسی نمی توانست متوجه جنسیت دروغین وی شود.
این تغییر ظاهر ایده ای شد برای فریب زن ها ، زنانی که از طریق فضای مجازی شکار می شدند. وی حتی نام و نشان خود راتغییر داد تا بالاخره موفق شد با زنی وارد دوستی شود و وی را راضی به ازدواج کند اما پس از گذشت مدتی زن که به رفتار وی مشکوک شده بود قرار ازدواج با وی را به هم زد اما این اتفاق مانع از ادامه #جرم "کریشنا" نشد .
سالها پس او به قدری برنامه ریزی شده پیش رفت که موفق شد به عنوان داماد در مراسم ازدواج با زن جوانی حاضر شود که تصویر مراسم ازدواج وی را در این بخش مشاهده می کنید.
چند روز پس از ازدواج بالاخره نقشه ی کثیف این زن فاش شد و توسط پلیس بازداشت شد.

 

نظرات
ADS