ADS

10 زندان مخوف و وحشتناک جهان با تصاویر دیده نشده !

زندان های ترسناکی در این کره خاکی وجود دارند که مانند جهنم هستند و هیچ خلافکاری دوست ندارد از این زندان های خوفناک سر دربیاورد. وقتی نوبت به زندان ها می رسد، بد یعنی زندان ها خشن ، خطرناک ، وحشیانه هستند.

شرایط زندگی اسفناک اسـت، نگهبانان خوب کار انجام نمی دهند و اساسا برای رشد و سکونت انسان مساعد نیستند تا مجرمان ساکن در این زندان هایی با لقب وحشتناک ترین و هولناک ترین را به خود گرفته اند؛در این بخش از سرگرمی بلاگرو نگاهی به برخی از بدترین #زندان ها در دنیا خواهیم انداخت.

  ۱۰. کمپ ۲۲ ،شمال کره

یک خانه دیگر برای زندانیان سیاسی، زمانی که کمپ چندین خانواده را در خود جای داده اسـت تا کل خطوط خانواده را از بین ببرد. زندانیان تحت شکنجه قرار گرفته اند و این امر، تست انسان برای سلاح های #بیولوژیکی را انجام می دهند. این ممکن اسـت از بدترین حالت ممکن باشد.

کمپ ۲۲

کمپ ۲۲ ترسناک ترین زندان برای زندانیان سیاسی ۹. زندان جزیره ی ریکرز، نیویورک

جزیره ی ریکرز دارای ده زندان اسـت که روزانه ۱۲٫۰۰۰ زندانی را در خود جای داده و برای نگهداری از ۱۷٫۰۰۰ زندانی سلول هایی دارند. نگهبانان این زندان با اجرای قانونی خود ساخته به نام «باشگاه مبارزه» (fight club زندانیان را وادار به کتک زدن یکدیگر می کنند و تا کنون 2 تن از نگهبانان به همین علت به زندان انداخته شده اند . زندانیان در هیچ نقطه ای در این زندان ها امنیت جانی ندارند زیرا از طرفی با شکنجه نگهبانان زندان روبرو هستند و از طرف دیگر از جانب زندانیان دیگر نیز مورد حمله و بدرفتاری قرار می گیرند.

زندان جزیره ی ریکرز

در زندان جزیره ی ریکرز زندانیان یکدیگر را کتک می زنند ۸. زندان لا سانته، پاریس

زندان لا سانته در مرکز شهر پاریس و در فاصله ی چند کیلومتری از رود سن به عنوان یکی از امنیتی ترین زندان های کشورها به شمار می رود که در سال ۱۸۶۷ ساخته شده اسـت . این زندان دارای دیوار های محکم اسـت و در جنگ جهانی دوم محل نگهداری اسیران جنگی و خلافکاران معمولی بود، فرار از این زندان در طول تاریخ 3 بار صورت گرفته اسـت.

زندان لا سانته

زندان لا سانته از امنیتی ترین زندان های جهان ۷. زندان جزیره پاتِک، روسیه

#روسیه همواره به داشتن زندان های خوفناک مشهور بوده و یافتن زندانی امن در آن احتمال پذیر نیست. جزیره ی پاتک روی دارای 1 زندان فوق امنیتی برای نگهداری از بدترین خلافکاران و مجرمان قرن اسـت.

تمامی زندانیان در سلول های انفرادی بوده و 2 روز در سال را احتمال ملاقات دارند . زندانیان این زندانها به علت انزوای مطلق قبل از پایان دوران محکومیتشان دیوانه می شوند و گاهی نیز به علت سرمای زیاد هوا و نداشتن امکانات جان خود را از دست می دهند.

زندان جزیره پاتِک

نگهداری از بدترین خلافکاران و مجرمان در زندان جزیره ی پاتکش ۶. زندان بانگ کوانگ، تایلند

یکی از چندین زندان خوفناک #تایلند ، زندان بانگ کوانگ اسـت که محل نگهداری تعداد زیادی از زندانیان خارجی اسـت . ده درصد زندانیان این زندان افراد محکوم به اعدامند که شب روز دست و پا بسته هستند ، کمترین حکم این زندانیان ۲۵ سال اسـت و اکثر آنها 3 ماه اول محکومیت خود تمام مدت دستبند و پابند به دست و پا دارند.

این زندانیان روزی 1 وعده غذا شامل برنج و سبزیجات می خورند و اکثر آنها از سوء تغذیه و بیماری های مسری رنج می برند . این زندان فاقد آب لوله کشی بوده و سیستم فاضلاب مناسب اسـت و دارای تعداد زیادی زندانی اسـت که جایی برای خواب ندارند.

زندان بنگ کوانگ

زندان بنگ کوانگ تایلند معروف به بانکوک هیلتون  ۵. زندان لا سابانِتا، ونزوئلا

زندان بدنام لا ساباتنا به علت تعداد زیاد زندانیان، کمبود امکانات و نبود نیروی مراقبتی لازم یکی از ناخوشایندترین و ترسناک ترین زندان های آمریکای جنوبی به شمار می رود به طوری که رئیس جمهور این کشور هوگو چاوز، این زندان را «دروازه ورود به حلقه پنجم جهنم» نامید. کنترل این زندان به دست دار و دسته های خلافکار درون آن اسـت که از تجاوز برای ترساندن و وادار کردن به همکاری زندانیان اسـتفاده می کنند و در صورت عدم همکاری زندانیان آنها را به قتل می رسانند.

در سال ۲۰۱۲ بیش از ۵۹۰ زندانی در این زندان به قتل رسیدند و در سال ۲۰۱۳ در شورشی که به این زندان صورت گرفت ۱۶ نفر کشته شده و زندانیان به انبارهای اسلحه و مهمات دست پیدا کردند. در جریان حمله نگهبانان بیش از ۲۲٫۰۰۰ گلوله سلاح های مختلف را در سلول ها و 1 تونل زیرزمینی برای انبار کردن ماریجوانا و کوکایین کشف و منهدم کردند.

زندان لا سابانِتا

زندان لا سابانِتا معروف به دروازه ورود به حلقه پنجم جهنم ۴. زندان گِلدانی، گرجستان

این زندان مخوف در دوران اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده اسـت که در آن نگهبانان به طور دائمی و گسترده، زندانیان را با باتوم و دسته جاروب مورد آزار جنسی قرار می دهند. این آزار و اذیت نگهبانان از طریق انتشار ویدیویی آنلاین برملا شد که در سطح بین المللی اعتراض های شدیدی را در پی داشت.

زندان گِلدانی

 آزار جنسی زندانیان در زندان گِلدانی گرجستان ۳. زندان عمومی کونتونو، بنین

بنین کشوری کوچک در غرب آفریقا و بسیار فقیر بوده و هزینه نگهداری از زندانیان را ندارد به همین علت زندانی که ۴۰۰ زندانی بیش از ۲٫۴۰۰ زن، مرد و کودک درخود جای داده اسـت. شرایط زندانیان در این زندان اسفناک اسـت به طوری که خوابیدن به دلیل ازدحام جمعیت نوبتی و ساعتی شده اسـت حتی برخی از زندانیان به دلیل زیادی جمعیت در هنگام خواب خفه می شوند.

بیش از نود درصد این زندانیان به علت ضعف و فساد سیستم قضایی این کشور هنوز محاکمه نشده و باید چندین سال در زندان صبر کنند تا نوبت دادگاهشان برسد.تعداد زیادی از زندانیان این زندان جان خود را به علت بیماری از دست می دهند.

تعدار بسیار زیاد زندانیان زندان عمومی کونتونو ۲. زندان مرکزی گیتاراما، رواندا

زندان مرکزی گیتاراما به شدت پرجمعیت بوده و زندانیان قبل از شکنجه به علت گرسنگی و نبود امکانات و سرمایه مالی جان می دهند. در این زندان ها بسیاری از زندانیان هم بندی های خود را به قتل می رسانند و آن ها را می خورند. این زندان با ظرفیت ۵۰۰ نفر اسـت که۵ برابر این تعداد زندانی در آن نگهداری می شود .

زندان مرکزی گیتاراما

مرگ زندانیان زندان مرکزی گیتاراما به علت گرسنگی ۱. زندان دلفین سیاه، روسیه

این زندان محل نگهداری بیش از ۷۰۰ نفر از قاتلان سریالی، آدمخواران و تجاوزگران اسـت که همگی به ۳٫۵۰۰ قتل متهم شده اند و هر 1 از آن ها پنج نفر را کشته اند. نحوه ی کنترل این زندانیان بر خوفناک بودن آن افزوده اسـت زیرا افراد تازه وارد در این زندان باید در راهرو به صورتی راه روند که چشم و دستشان بسته اسـت و به شخص دیگری دستبند زده شده اند و در این دوره اجازه نشستن یا اسـتراحت کردن را ندارند وغذایشان تنها 1 کاسه سوپ و تکه ای نان اسـت و راه فرارشان فوت اسـت.

زندان دلفین سیاه

زندان دلفین سیاه محل نگهداری قاتلان سریالی، آدمخواران و تجاوزگران 
نظرات
ADS